İNCELEME ve GARANTİ ŞARTLARI

 

Sümeray Tekstil satışını yaptığı ürünler için Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.

Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı kusur var ise ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.

Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 6 ay içerisinde faturanız ile birlikte adresimize gönderebilirsiniz.

Ürünleri mağazamızdan aldığınız takdirde inceleme için yine mağazamıza, online mağazamızdan aldığınız ürünlerimizi ise Aras Kargo ile online depomuza iade etmeniz gerekmektedir.

 

İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ürününüzün değişimi veya ürün tutarı kadar hediye çeki tarafınıza tanımlanacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz Aras Kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.

 

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

 

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

 

İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese Aras Kargo ücret ödeyerek gönderebilirsiniz.

 

SÜMERAY TEKSTİL DERİ MAMÜL. SPOR MALZ. TURZ. TAŞ KIRTASİYE EMLAK CANLI HAYV. GIDA TEMİZLİK TİC. LTD. ŞTİ.

Vd / VNo : : Yalova 7860035425

Adres : CUMHURİYET CADDESİ NO:45/A

Email : [email protected]

Tel : 0226 812 30 35