HAKKIMIZDA

 

        1. KÜLTÜRÜMÜZ

        Faaliyette bulunduğumuz her seviyedeki iş alanında mükemmeliyetçiliğimizin teminatı, insana önem verme yaklaşımımızdır. Uzun yıllara dayanan pozitif ve etkin uygulamalarımız, işimizin en ince ayrıntılarında bile bizlere bir inanç sistemi ve farklı yaklaşım metotları kazandırmıştır. Temel değerlerimizin ışığında, çalışanlarımıza karşı derin bir sorumluluk beslemekteyiz. Yenilikçi ve lider konumdaki çalışanlarımızı geliştirmek ve motive etmek, yönetim sistemimizin temel taşlarından biridir. Başarılarımızı sürdürmemizin bu organizasyon yaklaşımı olduğuna inancımız tamdır.

 

 

        2. MÜŞTERİ İLİŞKİLERİMİZ

        Uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak, müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit etmek ve başarılarına katkıda bulunabilecek çözümler sunmak amacı ile müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışmak, DNA'mızın ayrılamaz bir parçasıdır. Bu yaklaşım, kurulduğumuz günden bu yana SÜMERAY TEKSTİL tarafından benimsenmiştir.

 

 

        3. MİSYONUMUZ 

        Dünya standartlarında bir çözüm ortağı olarak, yenilikçi tekstil ürünleri üretip ve bunları en yüksek kalitede, en iyi hizmet ve en uygun maliyetle tedarik ederiz

 

 

        4. VİZYONUMUZ

 

        Yeniliklerin öncülüğünü yaparak, teknolojik alt yapımızı, hizmet ve ürün kalitemizi sürekli geliştirmek, ulusal ve uluslararası düzeyde kalıcı bir saygınlık kazandırarak dünya tekstil sektöründe lider bir firma konumuna gelmektedir. 5. TARİHÇE 1996 yılından beri iş elbisesi sektöründe hizmet veren şirketimiz, 1998 yılında yeniden yapılanmış ve bu tarihten itibaren sanayi sektörünün yanı sıra sağlık, temizlik, güvenlik ve hizmet sektörleri çalışanları ve promosyon ihtiyaçları için de üretim yapmaya başlamıştır. Her türlü iş sektörü için, kullanım yerine ve iş güvenliği tebliğlerine uygun üretim yapan şirketimiz, bu özellikleri, kalite kontroldeki ödün vermez ısrarı ve dokümantasyondaki başarıları sayesinde, sadece ilk denetiminde İSO:9001 üretim belgesi almaya hak kazanmış sektörünün hizmet kalitesinde en ileri firmasıdır. Ayrıca Yalova ili içerisinde 5 adet büyük perakende mağazamız mevcuttur. Üretim bölümünde 90 personelle hizmet vermekteyiz.